Juventus superzvaigznes Krištianu Ronaldu rezultāts COVID-19 ir pozitīvs

0a11 | eTurboNews | eTN
Juventus superzvaigzne Krištianu Ronaldu Covid-19 vērtē pozitīvi
Sarakstījis Harijs Džonsons

Portugāles Futbola federācija GOIH ComB paziņoja, ka Portugāle un Juventus superzvaigzne Krištianu Ronaldu ir pārbaudījis COVID-19.

Futbola zvaigzne (35) pašlaik ir izlases pienākums kopā ar Portugāli un svētdien Parīzē UEFA Nāciju līgas spēlē pret Franciju spēlēja visas 90 minūtes.

Ronaldu trešdien Lisabonā bija gatavojies Portugāles Nāciju līgas spēlei ar Zviedriju, taču tagad pametis komandas treniņnometni, lai sāktu sevi izolēt.

Portugāles kapteinis neuzrāda nekādus simptomus, un ir vienīgais spēlētājs komandā, kuram ir pozitīvs vīrusa tests, norāda federācija.

Ronaldu, pieckārtējs Ballon d'Or uzvarētājs un plaši uzskatīts par visu laiku izcilākajiem futbolistiem, ir visaugstākā līmeņa sporta zvaigzne, kas saslimusi ar slimību, kas turpina slaistīt pasauli.

Uzbrucējs savas valsts labā ir piedalījies 167 reizes, gūstot vārtus 101 reizi, tādējādi sasniedzot rekordaugsto starptautisko punktu skaitu - 109, kas pieder bijušajam Irānas uzbrucējam Ali Daei.

Ronaldu svētdien Parīzē nospēlēja 90 minūtes Portugāles neizšķirtajā spēlē ar 0: 0 ar Franciju, kurā viņš bija redzams ciešā kontaktā ar PSG zvaigzni Kailianu Mbappe. Viņš savu kreklu nodeva arī 17 gadus vecajam Rennes sensācijai Eduardo Kamavingam.